Мед Карпат

Сайт присвячений карпатським бджолам, виробництву і переробці продуктів бджільництва, апітерапії

Порядок замовлення продукції торгової марки “Мед Карпат”

Перейти в Інтернет-магазин ТМ “Мед Карпат”

Шановні відвідувачі інтернет-магазину торгової марки „Мед Карпат”.

Для придбання продукції пропонуємо:

1.      Ознайомитись з їх асортиментом (згідно Прайс-листа продукції ) та властивостями , виходячи з інформації , що доступна в  Інтернет-магазині 

2.    Консультацію з питань властивостей чи особливостей використання продуктів тм “Мед Карпат” Ви можете отримати зателефонувавши до апітерапевта-консультанта Папп Вікторії Богданівни тел: 80974605891, або Папп Віктор Васильович тел:80685317690  При необхідності, проконсультуватись зі знайомими лікарями-апітерапевтами, чи прогресивними досвідченими лікарями про доцільність придбання того чи іншого препарату.

Адреси відомих в Україні апітерапевтів Ви можете знайти на сторінці “Адреси лікарів-апітерапевтів, спеціалізованих клінік, центрів” нашого сайту

3.       Визначитись з переліком та кількістю продукції, що бажаєте придбати.

4.      При першому замовлення пройти реєстрацію відкривши свій власний кабінет в інтернет-магазині тм “Мед Карпат”, отримавши про це відповідного листа на електронну скриньку.

5.      Через клавішу “Замовити” активувати функцію “Кошика” та сформувати своє замовлення, вказавши перелік та кількість замовленої продукції, вид доставки, вибраний варіант оплати продукції, свій контактний телефон.

На даний час найбільш зручною та швидкою формою доставки продукції по Україні є використання послуг національної служби доставки  “Нова пошта”. Швидкість доставки, розгалужена сітка представництв, наявність послуги “Пост сервіс” (оплата за продукцію після отримання)  вигідно вирізняє її з поміж інших подібних фірм. Можна також скористатись послугами національних перевізників “Ін -Тайм”, “Делівері”, “Міст-Експрес”, “Нічний експрес”.

6.      Отримати на електронну адресу „Перелік замовленої продукції”,  де буде зазначена сума для оплати.

7.     Після виконання Вашого замовлення до Вас на мобільний телефон буде відправлено СМС повідомлення з номером декларації відповідного перевізника. Намагайтесь забрати своє замовлення з відповідного відділення національного перевізника не пізніше трьох днів з часу доставки замовлення.

Лікарі-апітерапевти, торгові представники, офіційні дистриб’ютори отримують особливі умови поставки продукції.

Напишіть коментарій

Ви повинні увійти, щоб коментувати.

© 2019 MedKarpat.com | Публікації (RSS) | Коментарі (RSS)

Powered by Wordpress, Дизайн та розробка Sergey Osipov