Мед Карпат

Сайт присвячений карпатським бджолам, виробництву і переробці продуктів бджільництва, апітерапії

"Перга"

UA

Продукти бджільництва –

запорука здоров’я та довголіття

 

Perga-350_1.jpg
Perga_600.jpg
Замовити продукцію

Медова композиція

„Перга з натуральним медом”

(бджолиний хліб)

ТУ У 15.8-2503802114.001:2008

Склад. 100г „Перги з натуральним медом”  містить перги( бджолиного хліба) з восковою фракцією щільників 60 г, натурального бджолиного меду 40г.

Вчені виділяють в перзі більше 400 найрізноманітніших органічних та мінеральних речовин, що знаходяться в збалансованому природному поєднанні. Перга – це справжня скарбниця  природних вітамінів, мікроелементів, білків, ліпідів, ензимів, біологічних каталізаторів та інших біологічно-активних сполук. В природі не існує іншого більш висококонцентрованого продукту ніж  перга – „бджолиний хліб”.

Характерною особливістю бджолиного хліба є вміст у ньому природного штампа мікроорганізмів, подібного до штампа корисної мікрофлори системи травлення людини.

Характеристика. „Перга з натуральним медом” має медову консистенцію в закристалізованій чи незакристалізованій формі від коричнево-оливкового дотемно-коричневого кольору з ботанічним ароматом квіткового пилку та меду, солодкуватим специфічним смаком з приємною кислинкою.

Походження. Перга – це продукт, що утворюється у вулику бджіл в процесі збору, транспортування та консервації квіткового пилку (бджолиного обніжжя) бджолами. Складний біохімічний процес первинної переробки квіткового пилку відбувається в стерильних умовах бджолиного гнізда в чарунках воскових щільників з використанням специфічних ферментів бджолиної природи та дії корисних мікроорганізмів.  При цьому в перзі формується потужний біологічно активний комплекс, збільшується кількість вітамінів (групи Е, В), ферментів та органічних кислот (зокрема молочної та янтарної кислоти). В процесі утворення перга акумулює позитивну енергетику бджолиної родини. Тому бджолиний хліб слід розглядати і як продукт, що корегує біополе людини, заряджає організм людини позитивною здоровою енергією.

Властивості. Складний комплекс біологічно активних речовин перги проявляє кровотворні, кардіотонічні, жовчогінні, антисклеротичні, регенеративні, антибіотичні, тонізуючі, радіопротекторні, анестезуючі, бактерицидні та інші функції.

Дія перги на людський організм носить системний, комплексний характер. Вживаючи бджолиний хліб, людина впливає не на окреме захворювання, а на весь організм, на всі системи та органи. Глибоке вивчення терапевтичної  дії бджолиного обніжжя та його похідного продукту – перги, виявили унікальну здатність цих продуктів лікувати захворювання на самих початкових стадіях, тобто в прихованих для звичайного діагностування формах.

Найважливішою властивістю перги є її регулююча, нормалізуюча дія та терапевтичний вплив при діаметрально протилежних діагнозах.

Застосування: перга використовується при захворюваннях:

 • серцево-судинної системи: анемії, стенокардії, інсультів, інфарктів та ін.
 • шлунково-кишкового тракту: дисбактеріозів, гастритів, колітів, ентеритів, порушення в роботі жовчі та підшлункової залози та ін.
 • викликаних порушенням обміну речовин: цукрового діабету, відставання в рості та розумовому розвиткові дітей та ін.
 • сечостатевої системи: простатиту, аденоми, нефриту, імпотенції, порушення сперматогенезу та ін.
 • ендокринної системи, ендемічному зобу та ін.
 • печінки: хронічних гепатитах, холангіті та ін.
 • в інших випадках, визначених лікарем-апітерапевтом, чи лікарем-дієтологом.

Перга з успіхом використовується при недостатній секреторній діяльності шлунку та кишківника, гормональних та ферментативних  відхиленнях в роботі організму , чоловічому та жіночому клімаксі, імпотенції, в системі лікування безпліддя. Вживання перги покращує засвоєння поживних речовин організмом людини, тому її рекомендують при виснаженні організму, після операцій, пологів, при високих фізичних та розумових навантаженнях, спортсменам в період інтенсивних тренувань та під час змагань. Перга стимулює моторну функцію організму, покращує мозковий кровообіг. Покращує зір. Попереджує появу  новоутворень. Нормалізує роботу печінки, відновлює функцію її тканин, стимулює відтік жовчі, при відповідному дозуванні може сприяти виведенню піску та камінців з жовчного міхура (під наглядом лікарів).  Успішно використовується в системі реабілітації після хіміотерапії та інших джерелах підвищеного опромінення: комп’ютери, АЕС та ін.

Регулярне вживання перги  сповільнює процеси старіння організму, продовжує життєвий потенціал людини та працездатний вік стимулює нервову та розумову діяльність.

Протипоказання. Алергічна реакція на складові чи їх несприйняття організмом.

Перед вживанням перги з лікувальною метою слід проконсультуватись з лікарем-апітерапевтом.

Спосіб вживання. Приймають пергу повільно, розчиняючи кавову ложечку (3-4г) препарату в ротовій порожнині 1-3 рази в день за 10-15 хвилин до прийому їжі. Здебільшого, курс вживання продовжується до 3 тижнів. Повторні курси проводять після 1-2 тижневої перерви.

З профілактичною метою препарат приймають один раз на день. Дітям до 12 років дозу слід зменшити в два рази. Допускається регулярне вживання перги, особливо людям старшого віку, за умови зменшення денної дози до 5-10гр.

Термін придатності. 1 рік з дати виготовлення.

Умови зберігання. Зберігають „Пергу з натуральним медом” в сухому, темному, прохолодному місці при температурі +2 – +8 0С.

Упаковка. 350г і 600г біопрепарату в скляній тарі

Продукція торгової марки  „Мед Карпат”.

www.medkarpat.com

Виробник: ПП Папп В.В., Закарпатська обл., м. Хуст, вул. Л.Українки,14,

тел./ факс: (803142) 4-42-42, моб: 80972739655,

Ваші відгуки, пропозиції, зауваження до продукції-цінуємо і щиро вдячні за них.

Будь патріотом Землі, на якій живеш – люби українське, цінуй українське, купуй українське.

.

.

.

 

 

RUS

Продукты пчеловодства –

залог здоровья и долголетия

 

Perga-350_1.jpg
Perga_600.jpg
Замовити продукцію

Медовая композиция

„Перга с натуральным медом”

( пчелиный хлеб)

ТУ У 15.8-2503802114.001:2008

Состав. 100г „Перги с натуральным медом”  содержит перги ( пчелиного хлеба) с восковой фракцией сотов 60 г, натурального пчелиного меда 40г.

Ученые выделяют в перге более 400 самых разнообразных органических и минеральных веществ, которые находятся в сбалансированном естественном сочетании. Перга – это настоящая кладовая естественных витаминов, микроэлементов, белков, липидов, энзим, биологических катализаторов и других биологически-активных соединений. В природе не существует другого более высококонцентрированного продукта, нежели перга – „пчелиный хлеб”.

Характерной особенностью пчелиного хлеба является содержание в нем естественного штампа микроорганизмов, подобного до штампа полезной микрофлоры системы пищеварения человека.

Характеристика. „Перга с натуральным медом” имеет медовую консистенцию в закристаллизованной или незакристаллизованной форме, от коричнево-оливкового до темно-коричневого цвета с ботаническим ароматом цветочной пыльцы и меда, сладковатым специфическим вкусом и приятной кислинкой.

Происхождение. Перга – это продукт, который образуется в улье пчел в процессе сбора, транспортировки и консервирования цветочной пыльцы (пчелиной обножки) пчелами. Сложный биохимический процесс первичной переработки цветочной пыльцы происходит в стерильных условиях пчелиного гнезда в ячейках восковых сотов с использованием специфических ферментов пчелиной природы и действия полезных микроорганизмов.  При этом в перге формируется мощный биологически активный комплекс, увеличивается количество витаминов (группы Е, В), ферментов и органических кислот (в частности молочной и янтарной кислот). В процессе образования перга аккумулирует позитивную энергетику пчелиной семьи. Потому пчелиный хлеб следует рассматривать и как продукт, который корректирует биополе человека, заряжает организм позитивной здоровой энергией.

Свойства. Сложный комплекс биологически активных веществ перги проявляет кроветворные, кардиотонические, желчегонные, антисклеротические, регенератные, антибиотические, тонизирующие, радиопротекторные, анестезирующие, бактерицидные и другие функции.

Действие перги на человеческий организм носит системный, комплексный характер. Употребляя пчелиный хлеб, человек влияет не на отдельное заболевание, а на весь организм, на все системы и органы. Глубокое изучение терапевтического  действия пчелиной обножки и его производного продукта – перга, показали об уникальной способности этих продуктов лечить заболевание на самых начальных стадиях, то есть в скрытых для обычного диагностирования формах.

Важнейшим свойством перги является ее регулирующее, нормализующее действие и терапевтическое влияние при диаметрально противоположных диагнозах.

Применение. Перга используется в случае заболеваний:

 • сердечно-сосудистой системы: анемии, стенокардии, инсультов, инфарктов и др.
 • желудочно-кишечного тракта: дисбактериозов, гастритов, колитов, энтеритов, нарушения в работе желчи и поджелудочной железы и др.
 • вызванных нарушением обмена веществ: сахарного диабета, отставание в росте иумственному развитию детей и др.
 • мочеполовой системы: простатита, аденомы, нефрита, импотенции, нарушения сперматогенеза и др.
 • эндокринной системы, эндемическом зобе и др.
 • печени: хроническом гепатите, холангите и др.
 • в других случаях, определенных врачем-апитерапевтом или врачем-диетологом.

Перга с успехом используется при недостаточной секреторной деятельности желудка и кишечника, гормональных и ферментативных  отклонениях в работе организма, мужском и женском климаксе, импотенции, в системе лечения бесплодия. Употребление перги улучшает усвоение питательных веществ организмом человека, потому ее рекомендуют при истощении организма, после операций, родов, при высоких физических и умственных нагрузках, спортсменам в период интенсивных тренировок и во время соревнований. Перга стимулирует проворную функцию организма, улучшает мозговое кровообращение. Улучшает зрение.

Предупреждает появлению  новообразований. Нормализует работу печени, возобновляет функцию ее тканей, стимулирует отток желчи, при соответствующем дозировании может привести к удалению песка и камней из желчного пузыря (под наблюдением врачей).  Успешно используется в системе реабилитации после химиотерапии и других источниках повышенного облучения: компьютеры, АЭС и др.

Регулярное употребление перги  замедляет процессы старения организма, продолжает жизненный потенциал человека и работоспособный возраст стимулирует нервную и умственную деятельность.

Противопоказание. Аллергическая реакция на составляющие или их неприятие организмом.

Перед употреблением перги с лечебной целью следует проконсультироваться с врачем-апитерапевтом.

Способ употребления. Принимают пергу медленно, растворяя чайную ложечку (3-4г) препарата в ротовой полости 1-3 раза в день за 10-15 минут до приема еды. По большей части, курс употребления продолжается до 3 недель. Повторные курсы проводят после 1-2 недельного перерыва.

С профилактической целью препарат принимают один раз на день. Детям до 12 лет дозу следует уменьшить в два раза. Допускается регулярное употребление перги, особенно людям старшего возраста, при условии уменьшения дневной дозы до 5-10гр.

Срок пригодности. 1 год от дня производства.

Условия хранения. Хранят „Пергу с натуральным медом” в сухом, темном, прохладном месте.

Упаковка. 350г и 600г биопрепарата в стеклянной таре.

Продукция торговой марки  „Мед Карпат”.

www.medkarpat.com

Производитель: ПП Папп В.В., Закарпатская обл., г. Хуст, ул.Украинки,14

тел./ факс: (803142) 4-42-42, моб: 80972739655

Ваши отзывы, предложения, замечания к продукции – ценим и искренне благодарны за них.

Будь патриотом Земли, на которой живешь – люби украинское, цени украинское, покупай украинское.

Напишіть коментарій

Ви повинні увійти, щоб коментувати.

© 2019 MedKarpat.com | Публікації (RSS) | Коментарі (RSS)

Powered by Wordpress, Дизайн та розробка Sergey Osipov