Вітаємо в Інтернет-магазині Мед Карпат®
Інтернет-магазин Мед КарпатІнтернет-магазин Мед КарпатІнтернет-магазин Мед Карпат
Інтернет-магазин Мед КарпатІнтернет-магазин Мед КарпатІнтернет-магазин Мед Карпат
Кошик: 0 - 0,00
Stoprussianagression

Testimonial Grid

apple-touch-icon
Така суміш є прекрасним імуностимулятором і імуномодулятором, і користь меду у ній просто неоцінима Також замовляла мамі на обмін речовин(цукровий діабет) мед з маточним молочком і пилком Фітоджелі і пергу. Лікар сказала,що дуже задоволена результатами аналізів. Ще будем замовляти.

мирослава петрівна

apple-touch-icon
Думаєте над тим, чим незвичайним і смачним пригостити свого малюка? Пригостіть його ягодами! Адже ягоди - не просто ласощі, це справжнє джерело вітамінів, пектинів, дубильних речовин і мінералів. Кожна ягода по-своєму смачна і корисна, і вашому малюкові, швидше за все, припаде до смаку драже з чорниць з медом.

Ілона

apple-touch-icon
Вживання меду в їжу значно підвищує працездатність і результативність спортивних занять. Завдяки наявності великої кількості амінокислот мед надає благотворний вплив на обмін речовин. Споживання меду відновлює імунітет.

Мирон

apple-touch-icon
Давно купуєм цілою родиною. Раджу всім. Перевірено!

іван

apple-touch-icon
Принимал пергу при боли сердца, боль пропадала в течении часа. Всем советую этот продукт!!!

Сергей

apple-touch-icon
Дякую.Ми будемо батьками. 11років лікувались. Чому скоріше про вас не довідались!? Робіть рекламу цього продукту по телебаченню. Дякую. ( 22тиж.вагітність) Дякуємо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Степан

apple-touch-icon
усі композиції дуже смачні та ідеальні для профілактики різних захворювань.

марія

apple-touch-icon
Мої діти,а тепер внуки ростуть на продуктах Мед Карпат.Я з вами 20 років. Для дітей купувала (тепер для внуків) Поліс,Кротон,Вікторію.І обов'язково ніс змазую дітям Живинкою в осінньо-зимовий період.Діти не хворіють. Собі і всім дорослим почергово беру Велет,Велет-йод,Апілан і обов'язково Воскову міль!!!!!!!!!Це все сепер.Молодці. А тепер купила драже.!!!!!!!! 🙂

Вікторія,Ужгород

apple-touch-icon
Хочу звернутися до всіх покупців своїм зверненням!!!Ще не все вмерло на нашій землі! Є ще порядні люди,виробники! Асаме -Мед Карпат!!!!Від коли живу на світі,а мені 78 років,такої порядності,шляхетності,людяності я і наша сім"я не зустрічали. Те що продукція перевірена-це по-перше,я лікар,а чоловік харчовий технолог.По-друге,це любов до покупця і довіра.Ми замовили з чоловіком продукцію на велику суму.Мали оплатити на картку привату,але термінал не працював,отже ,не оплатили.Вікторія відправила наше замовлення.Я їй телефоную і кажу,що ви відправили,а я не оплатила.На що вона мені відповіла:,,Ми повинні один-одному вірити і довіряти.Ми ж українці!Оплатите завтра." Дуже приємні люди. Продукція якісна. Мої колеги з опікового центу дуже високо оцінили їхній крем,який вони відправили для поранених. Дякуємо за все!

Надія Тарасівна Львів

apple-touch-icon
Мої спостереження показують, що після курсу лікування мої рідні ставали активнішими, полегшувались їх звичні хвороби.Проводжу курси по 2-3рази на рік. Вигідно, бо менше грошей іде на ліки.

Богдана

apple-touch-icon
Хірургія: загоєння ран, опіків, язв, фурункулів. Накладається на очищену оброблену рану марлевою пов,язкою,7 до повного загоення. Мокра ганрена змінила колір через 2 діб, із чорно коричневого, - посвітлішала на порядок. Ампутували тільки два середніх пальці з лучовими фалонгами, й застосували дренажну методу. В данний момент пацієнтка ще лікується вдома, марлеві пов,я зки чередують з мазями які виписав хірург,який дуже високо оцінив препарат й застосування, цитую:- вгадали з маззю, й взяв координати де можливо проконсультуватись, й купити "крем "Мед карпат",пацієнтку виписали на лікування додому під нагляд районного хірурга,який теж дуже позитивно оцінив препарат,2 неділі використання препарату і у пацієнтки з,явився шар епітелію нової шкіри а на втрачених місцях присохлі ступи й нога світлішає з кожним днем.

Людмила

apple-touch-icon
Взяла на пробу маленькую баночку - и уже пожалела. Надо было брать сразу МНОГО. Очень вкусный мед!

Наталия

apple-touch-icon
Багато випили ? Мед допомагає організму справитися з токсичними наслідками похмілля. Фруктоза , що входить до складу меду , допомагає розкласти алкоголь в нешкідливі ( нетоксичні ) продукти травлення. Завдяки антиоксидантним властивостям мед нейтралізує шкідливий вплив алкоголю. А найкраще купувати у цієї торгової марки такі напої,як Медовіт!Це супер!! Це бомба!!! Раджу!! На сайті не виставляють,бо в обмеженій кількості.Але замовити можна. Також смачна Медунка Карпат і Срібна Земля. Після цих напоїв голова не болить!!!

Вадим

apple-touch-icon
Приймаю на зниження тиску вже 3 роки.Ліки не приймаю.Мені і моїм колегам дуже допомогло.

Ніна Іванівна

apple-touch-icon
Часто маю тріщини.Лікар порекомендував.Приймаю з прервами 1.5 роки і за цей час не мала жодноі тріщини!!!!Хоча іншим разом могла мати 4-6 на рік!!!!!Пробую і інші ваші продукти.Всім задоволена.Тепер цікаві новинки.Купила внучці суперімунал,дуже задоволена.

Вера Ив.

apple-touch-icon
Статус замовлення змінений з Очікування оплати на В обробці.

Віктор

apple-touch-icon
Пишу як лікар, що користується апіпродуктами. Хочу звернути увагу чоловіків на квітковий пилок.Даний продукт бджолиної діяльності вельми корисний для чоловіків! Через високий процентний вміст цинку, він підвищує процеси спермоутворення. Приймаючи дані природні ліки можна грунтовно вирішити проблеми з імпотенцією, а також грунтовно поліпшити якісні показники самої сперми. Приймати такі ліки рекомендується чоловікам зі зниженою рухливістю сперматозоїдів.

Марина Микитівна

apple-touch-icon
Лікар порадив перед заплідненням поприймати разом з чоловіком для регуляції гормонів і покращення імунітету. Раніше не чули за МЕД КАРПАТ, що приносить радість у сімю не за такі великі гроші.Така була схема: Фітоджелі 1ч.л.2рази, потім Велет разом з чоловіком 1ч.л .Вжили по 2 банки і радість настала:).Дякуємо. Ви молодці!!!!!

оксана

apple-touch-icon
настільки гарні смакові відчуття- що не можна передати) Дуже смачний мед)

микола

apple-touch-icon
Статус замовлення змінений з В обробці на Виконано.

Віктор

apple-touch-icon
Дуже задоволена.Після хімії випало волосся.Нічого не допомогало.Три банки використала і в мене появилось волосся.а саме основне набагато густіше ніж було.Дякую.Всім рекомендую.Перевірений виробник.

Ирина

apple-touch-icon
Мед гарний, гарантовано натуральний без всяких домішок, антибіотиків і т.д.

nadia

apple-touch-icon
Купила крем за рекомендацією подруги. Ефект не забарився. Дякую.

Раїса

apple-touch-icon
Закапую в очі по рецепту Мед Карпат.Дійсно допомогає.Дякую.

Сергей

apple-touch-icon
Мед дійсно цілющий і смачний

таня

apple-touch-icon
Witam i pozdrawiam Panią serdecznie. Od wczoraj używamy przywieziony z Ukrainy miód. Czy to dobry miód?. Powiemy tak. To nie jest dobry miód. To jest miód naszego dzieciństwa, jaki dostawaliśmy kilkadziesiąt lat temu od naszych dziadków. Ten zapach, ten smak, ta konsystencja. Bardzo dziękujemy za to, że dzięki Pani mamy coś tak wspaniałego i pysznego. Wielkie dzięki. Ewa i Grzegorz RUS Привет и привет вам. Вчера мы использовали мед, привезенный из Украины. Это хороший мед? Мы скажем «да». Это не просто хороший мед. Это мед нашего детства, который мы получили несколько десятилетий назад от наших дедушек и бабушек. Этот запах, этот вкус, эта последовательность. Большое вам спасибо, что благодаря вам у нас есть что-то прекрасное и восхитительное. Большое спасибо. Эва и Гжегож

ewa

apple-touch-icon
Действительно натуральный мёд. Рекламке можно верить.

Тамара

apple-touch-icon
У мене дитина алергічна.Не могла нічого підібрати.Але Вікторія Богданівна порадила Поліс 10 днів, потім перерву зробити і попити водний прополіс.Носик змазували живинкою карпат.Дитина не хворіла осінь,зиму і тепер вже 25 березня!!!!Дякую вам.Ви молодці.Всім раджу знайомим. Я собі спробувала свічі.Допомогли!!!!

Наталія

apple-touch-icon
Брала для онкохворого батька (аденома простати -неаоперована) + інсульт. Став за дві неділі після інсульту підводитись, у лікарні після виходу з 5 денної коми!. головний лікар попросив надати йому данні про "Велет-йод". Дякуємо.

Людмила

apple-touch-icon
Хто любить безбарвні помади- незамінимий варіант.

Марта

apple-touch-icon
Оплата здійснюється по факту доставки. Статус замовлення змінений з Очікування оплати на В обробці.

WooCommerce

apple-touch-icon
При тривалому жуванні медових стільників з воску , прополісу , квіткового пилку , меду виділяються речовини , що роблять як профілактичний , так і лікувальний вплив на різні органи людини.

ЛОР

apple-touch-icon
Люди добрі! Я не вірила ,що у наш час є такий виробник!!!!Я з чоловіком поїхали на виробництво.Продегустували,подивились,послухали.Були самі власники виробництва. Ми були вражені.Перепробували все!!!!!!! Все натуральне.Смакота, корисне. Ще попали на гірську пасіку.Такі емоції:).Ми на своїй машині, потім пересіли до пана Віктора в машину, бо наш поза-шляховик такими гірськими дорогами відмовився їхати. Ми задоволені.Всім рекомендую!!!

Дарія Василівна

apple-touch-icon
Просто надзвичайний мед! Довго шукала по онлайн магазинах натуральний мед, куштувала, і ось нарешті натрапила на Мед Карпат. Дикий мед - надзвичайно смачний! Запашний, натуральний, ніжно-солодкий і трохи терпкуватий. Раджу всім.

Іванна

apple-touch-icon
Статус замовлення, змінений масовим редагуванням: Статус замовлення змінений з В обробці на Виконано.

Віктор

apple-touch-icon
Дуже смачні.Даю дітям 2,6,10 років.Апетит покращився,не хворіють.Беру і інші продукти. Чоловік далекобійник,він приймає Активчик.

Ксенія

apple-touch-icon
ДУУУУУУЖЕ смачний мед.Всім раджу!!!!

Катерина

apple-touch-icon
Не бальзам- а чудо! Навіть дуже смачний! І натуральний!!!

надія

apple-touch-icon
Приймаю на обмін речовин , на тиск і всі хронічні захворювання серця.Дуже добре себе почуваю.Приймаю 2 роки два рази на рік.Мій лікар аналізами задоволений.Ніякі аптечні препарати не приймаю.Рекомендую всім

Світлана,Запоріжжя

apple-touch-icon
Міома- не росте)Перевірено кількома подругами!

Олена

apple-touch-icon
На такой мёд - совсем не дорого. И главное - вкусно и здорово. Спасибо!

Роман

apple-touch-icon
Статус замовлення, змінений масовим редагуванням: Статус замовлення змінений з Очікування оплати на Виконано.

Віктор

apple-touch-icon
Чудовий засіб. Впливає комплексно на весь організм. На багато краще сплю. Додає енергії. Я задоволений. Беру вже другий раз.

Денис

apple-touch-icon
Вже 8 рік купую вашу продукцію.Все перепробувала.Все дуже якісне. Віктор і Вікторія дуже порядні люди,завжди вислухають і порадять.Вікторія медик тоту завжди дає поради.Наше мале містечко всі до неї телефонують за порадою.Ніколи не відмовляє.А от по водній настоянці я з чоловіком закапуємо в очі.Дуже нам допомогає.Приймаємо ще Добрий зір і Апілан-форте.Дякую.Перевірений виробник.Знайома навіть була на виробництві і на пасіці в горах.Була дуже задоволена.Тоді ще з телебачення центрального до них приїжджали.То інші сказали б,що нема часу,а вони і їй приділили увагу"

Марія

apple-touch-icon
Яка смакота!!!!Ми всієї сім єю перехворіли на ковід.Були і діти ,і ми дорослі ослаблені.Нам порадили цю торгову марку наші друзі,які були на виробництві і дуже задоволені. Ми придбали воскову міль,суперімунал,апіфорте.імунальчик. противірусну мазь і смачний напій Медовіт.Це щось божественно-неймовірно смачне!!!!!!!!!! Одним словом,ми набралися сил.Всім рекомендую! Замовляйте!

Христина

apple-touch-icon
Люди! Я такого запашного меду не споживала! Такі порядні люди-власники!!!Була на виробництві.Я у захваті!!!!Молодці!!!!

Ксенія

apple-touch-icon
з Апіфорте і свічами вилікував і забув про простату. Так тримати.Всім рекомендую

Семен

apple-touch-icon
Очень вкусый мед!!!!

Никита

Кошик

Немає товарів у кошику.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки