Вітаємо в Інтернет-магазині Мед Карпат®
Інтернет-магазин Мед КарпатІнтернет-магазин Мед КарпатІнтернет-магазин Мед Карпат
Інтернет-магазин Мед КарпатІнтернет-магазин Мед КарпатІнтернет-магазин Мед Карпат
Кошик: 4 - 1,155,00
Stoprussianagression

Юридичне забезпечення діяльності

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас є питання!

або заповніть форму:

doc_small

Юридичне забезпечення діяльності

ТМ Мед Карпат® – єдине профільне господарство Закарпатської області, яке забезпечено системою юридичної легалізації та правового захисту офіційного виробництва широкого асортименту продуктів поглибленої переробки продуктів бджільництва.

В 2009 році зареєстровано торгову марку Мед Карпат®, яка на перших етапах об’єднала в собі тільки півтора десятка нативних продуктів бджільництва та дослідних взірців окремих біопрепаратів. Наступне поглиблене вивчення властивостей продукції бджільництва, розробка та тестування нових біологічно активних їх форм, розробка та реєстрація нормативно-технічної документації, розробка та вдосконалення технологічних інструкцій, конструювання виготовлення та придбання спеціального обладнання – головні етапи формування юридичного, технологічного та технічного забезпечення роботи спеціалізованого виробництва.

З 2013 року введено в експлуатую мні-цех для переробки продуктів бджільництва власного виробництва. Базова н.т.д. включала в себе ДСТУ 4497-2005 Мед натуральний, ДСТУ 7196:2010 Забрус, ДСТУ 3127 – 95
Квітковий пилок, ДСТУ 7074:2009 Перга, ДСТУ 4662:2006 Прополіс, ДСТУ 4229:2003 Віск натуральний, ДСТУ 4666:2006 Маточне молочко. Оригінальний асортимент продукції ТМ Мед Карпат® забезпечувало використання власних ТУУ 15.8-2503802114-001:2008.

Виробнича діяльність міні-цеху проводилась під призмою постійного переоснащення, освоєння виробництва нових видів продукції, технологій виробництва, системи контролю якості сировини та готової продукції, дослідження термінів придатності продукції, контрольних параметрів та методів оцінювання готової продукції.

В 2014 році проведено першу перереєстрацію власної нормативно-технічної документації ТУУ 15.8-2503802114-001:2008, для можливості виготовлення розширеного асортименту оригінальних біологічно активних препаратів з використанням продуктів бджільництва власного виробництва та використання нових методів контролю їх якості.

В 2016 році проведено реєстрацію ТУУ 20.4-2503802114-002:2016 для можливості виготовлення особливих косметичних засобів для догляду за шкірою її придатками та частинами тіла людини. Освоєння нових видів продукції потребували додаткового спеціального оснащення, технологічного та технічного забезпечення.

В 2021 році досягнуто нового рівня та якості виробництва завдяки проведеній реконструкції та переоснащенні власного виробництва до вимог системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР та ДСТУ ISO 22000:2019. Завдяки цьому проведено заходи по запобіганню перехресному забрудненню продукції, забезпечено додатковий вхідний контроль сировини, вдосконалено конструкції та комунікації, переглянуто підходи до зберігання та транспортування продукції, миття та дезинфекції об’єктів виробничої інфраструктури та обладнання, забезпеченні гігієни персоналу, визначено та забезпечено порядок поводження з відходами, інше.

Фахівці ТМ Мед Карпат® виступили модераторами розробки Кодексу практик для реєстрації географічно зазначеного бренду Мед Закарпаття. При цьому використано загальноприйняті європейські стандарти та підходи до організації якісного функціонування першого в Україні географічно зазначеного продукту бджільництва. Його широке впровадження дозволить попри забезпечення високої якості оригінального меду з Закарпаття додатково популяризувати його як в Україні так і у всьому Світі.

Власна торгова марка
В 2009 році зареєстровано торгову марку Мед Карпат®.


Високий рівень виробництва
Виробництво відповідає вимогам системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР та ДСТУ ISO 22000:2019.

Перший в Україні географічно зазначений продукт бджільництва

Його широке впровадження дозволить попри забезпечення високої якості оригінального меду з Закарпаття додатково популяризувати його як в Україні так і у всьому Світі.

Власна торгова марка
Високий рівень виробництва
Географічно зазначений бренд